Krátce z historie naší firmy

 

Ing. Aleš Liebicher, majitel firmy, má bohaté zkušenosti z více jak 35 leté odborné praxe v oblasti televizní techniky a audio/video elektroniky.

Jako velmi žádaný a vytížený servisní technik v podniku TESLA Eltos se v roce 1992 rozhodl založit firmu, ve které by mohl poskytovat zákazníkům servis v nadstandardní kvalitě dle jejich potřeb.

Svou původní specializaci na televizory postupně rozšířoval o další související produkty, tak, jak se zvyšovala poptávka lidí po kvalitních domácích zařízeních.
K televizím přibyla videa, později DVD přehrávače či domácí kina. A také satelitní příjimače a digitální settopboxy.
Nevyhnul se ani světu PC, zejména oblasti péče o monitory. Elektronika pronikla i do kuchyní a tak dnes servis "umí" i mikrovlnky.

dálkové ovladače všeho možného. Taková krabička, když dnes nefunguje, nefunguje nic...

I přes to, že Ing. Liebicher je hlavním pilířem úspěšného servisu od jeho počátků dodnes, spolupracuje s celou řadou odborníků. Hrát si na Všeználka znamená totiž být někdy za pitomce. A pitomce to pak dělá i ze zákazníků a to naše firma nemá v úmyslu!

Právě široké spektrum našich služebbohaté zkušenosti s pestrou škálou techniky a spolupráce se specialisty nám umožňuje nabídnout pomoc i tam, kde to jiní kolegové odmítají.

Co jiní vzdali, to je pro nás výzva.

Právě taková práce nás baví!