Vánoční dekorace

Vánoční zasněžený stromek se stojánkem Cardiff, 150 cm

Dávno jsou pryč doby, kdy umělý stromek připomínal živý jen vzdáleně. Tento vypadá jako skutečný a navíc je zdobený umělým sněhem. Jednotlivá patra má rostlá blízko nad sebou, což zajišťuje dostatečnou hustotu. Součástí stromku je kovový stojánek. Spodní průměr stromku 100 cm.

Více info Cena
Keramická dekorace Medvídek s LED osvětlením, 13,5 x 13,5 cm

Roztomilá svítící vánoční dekorace přinese radost do vašeho domova. Třpytivý lední medvídek se svítící LED koulí bude skvělou dekorací i v dětském pokoji.

Více info Cena
Solight Lucerna s LED svíčkou Hvězda, 21 cm

Dřevěná lucerna s netradičně tvarovanou hvězdou je stylovou dekorací do každého interiéru. Lucerna má uvnitř LED svíčku s efektem plápolajícího plamene a s možností nastavení času svícení. Svíčka svítí příjemným žlutým světlem. Lucerna je balena v pěkné barevné krabici, takže může být i pěkným dárkem.Technické parametry a specifikace: barva světla: teplá bílá (žlutá) časovač 6 h/18 h - po 6 h od zapnutí se automaticky vypne a znovu zapne po 18 h možnost vypínání a zapínání bez časovače napájení: 3x AAA baterie, nejsou součástí balení výdrž baterií: cca 100 hodin v závislosti na kvalitě baterií vhodná pro vnitřní použití

Více info Cena
LED21 AG683C Svítící samolepící nálepka na zeď MĚSÍC, 30cm

Samolepka na zeď - svítící měsíc. Samolepka absorbuje světlo a díky tomu ve tmě svítí (fluorescenční). Ideální pro výzdobu dětského pokoje (např. na strop a stěnu). Díky oboustranné samolepce se snadno instaluje na jakýkoli povrch.Vlastnosti produktu: Samolepka na zeď - svítící měsíc o průměru 30 cm. Svítí ve tmě pomocí předem absorbovaného světla. Snadná montáž (oboustranná samolepka). Materiál: plast Fluorescenční (svítí ve tmě) Snadná montáž (samolepka) Průměr: 30 cm Tloušťka: 0,1 cm Barva: šedá / zelená

Více info Cena
Dakls Vonný jíl v krabičce Vánoční les, sada 5 ks

Vonný jíl má hned dvě vlastnosti, které oceníte. Kromě toho, že postupně uvolňuje příjemnou vůni ještě hezky vypadá. Tento s motivem a vůní vánočního lesa navodí ve vaší domácnosti tu pravou sváteční atmosféru.

Více info Cena
Emos LED dekorace – lucerna zdobená černá, 3× AAA, blikající,t.b. ZY2224

Kvalitní Emos LED dekorace – lucerna zdobená černá, 3× AAA, blikající,t.b. ZY2224 za 149 Kč.

Více info Cena

Nejhledanější