Diskusní fórum k tématu závad domácí elektroniky

Vážení návštěvníci,

docela často řešíme po telefonu a e-mailech problémy s domácí elektronikou, které se často opakují.

Tuto stránku nabízíme jako možnost pro sdílení těchto častých dotazů a odpovědí.
Nezdráhejte se nám napsat Vaše zkušenosti či dotazy ohledně všelijakých svízelných situací, my se budeme snažit odpovídat a nabízet námi osvědčené řešení. Své rady a doporučení může na tomto fóru publikovat každý návštěvník.

Vaše zkušenosti rádi poznáme a třeba i využijeme pro řešení problému ostatních uživatelů.


Vaše dotazy | Naše odpovědi

Datum: 13.02.2016

Vložil: Mates

Titulek: Videorekordéry

Dobrý den,chci se zeptat zda opravujete videorekordéry,mám tu dva starší typy.Na jednom se po vložení kazety objeví na panelu err 2,a druhé nefunguje vůbec, děkuji za odpověd.

—————

Datum: 19.01.2016

Vložil: Pavel Sovek, j.a.n.a.s @seznam.cz

Titulek: Led tv LG32LV3400-Zdroj eax64127201/11

Dobry den,potreboval bych schema zdroje LGP32-11PUCI/EAX64127201/11,nebo aspoň typ tranzistoru Q500 v tomto zdroji,dik za odpověď a s pozdravem J.
Shema bych i koupil.

—————

Datum: 11.01.2016

Vložil: niko

Titulek: televize nejde zapnout svítí jenom logo

dobrý den chci se zeptat mám dva roky starou LG smart led 3D a nejde mě zapnout pouze se rosvítí to dole logo a při zapnutí se jenom ztlumý a to je všechno a stalo se mě to přesně 2 měsíce po zárucecím by to mohlo být - zdrojem ,deskou nebo softwarem ?

děkuji za odpověď

—————

Datum: 27.02.2016

Vložil: Dotaz

Titulek: Re: televize nejde zapnout svítí jenom logo

odpověděl nebo vyřešil jste nějak tento problém?? dnes mi to samé udělala televize a nevím zda má cenu něco řešit nebo koupit novou. Děkuji za kontakt, michael.mazal@seznam.cz

—————

Datum: 09.01.2016

Vložil: olda

Titulek: televize se nezapne, svítí jen červená dioda

Jedná se o TV SHARP AQUOS. Je nová

—————

Datum: 07.01.2017

Vložil: SHARPAK

Titulek: Re: televize se nezapne, svítí jen červená dioda

https://www.youtube.com/watch?v=5wUuARpFe90

—————

Datum: 12.11.2017

Vložil: Michael

Titulek: Re: televize se nezapne, svítí jen červená dioda

Mám úplně ten samý problém, je známo nějaké řešení?

—————

Datum: 26.12.2015

Vložil: Ondruch

Titulek: TV Sharp LC-40Le814E

Obrazovka se nerozsvítí jen kontrolka 2xblikne a po chvíli se to stále opakuje.Stalo se mi to po 8měsících nepoužívání tv. el.proud byl odpojen děkuji

—————

Datum: 07.01.2017

Vložil: SHARPAK

Titulek: Re: TV Sharp LC-40Le814E

https://www.youtube.com/watch?v=5wUuARpFe90

—————

Datum: 24.12.2015

Vložil: Pavel

Titulek: smart tv

Nevím čím to je .Mám 3d led smart samsug UE46ES7090 a ve vrchní části je přes celou obrazovku asi 15-ti centimetrový pás-jakoby stín.Jakoby to bylo málo podsvíceno nebo co.
V připadězájmu pošlu foto.

—————

Datum: 23.12.2015

Vložil: radek

Titulek: televize thomson

Dobry den, chtel bych se zeptat,zda_li opravujete i televize thomson.

—————

Datum: 03.06.2018

Vložil: AlbertBonia

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of most kinds of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections via other areas from the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to ascertain the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some with the things you can do to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations each week will assist to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will increase the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to consider to make sure a normal prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to select prostate examination at least a year.

—————

Datum: 13.12.2015

Vložil: marian

Titulek: lcd tv medion MD21145 DA-A

Zdravím prosím vás dostal jsem tv zn medion,po zapnutí do sítě je dioda červená po zmáčknutí power tlačítka dioda zezelená a obraz jen problikne na vteřinu prosím o radu zkouknul jse desku jen optycky žádný elektrolit není nafouklí

—————

Datum: 02.01.2016

Vložil: Karel

Titulek: Re: lcd tv medion MD21145 DA-A

Stejně se mi projevovala závada na TV HYUNDAI, někdy se dokonce podařilo na několik pokusů ji rozběhnout. Naměřil jsem úbytek napětí na 3,3V na zdvojených vodičích, co vedou od zdrojové desky k základní desce o 0,1V, další úbytek napětí jsem naměřil na pojistce a další úbytek na plošných spojích na základní desce od pojistky k výkonovému tranzistoru. Tam byl úbytek tuším 0.3V. Nakonec jsem překlenul drátem úsek plošných spojů na základní desce mezi pojistkou a výkonovým tranzistorem a TV nabíhá spolehlivě.

—————

Datum: 02.01.2016

Vložil: Karel

Titulek: Re: Re: lcd tv medion MD21145 DA-A

Jen doplňuji - před tím byla výměna nafouklých kondíků.

—————